מלגזה | מלגזות
דף הבית   |   פרופיל חברה   |   השכרת מלגזות      מלאי מלגזות יד 2 מלגזות בהזדמנות      סוגי מלגזות   |   שירותי מוסך   |   מצברי Mutlu
 
 
 
    מלאו את פרטיכם 
    וניצור קשר בהקדם:
 

 
  צור קשר טלפוני:

  טל':   0722-791-615
  פקס: 03-9041717
     
 

ליסינג למלגזות

 
 
 

המלגזה היא אביזר ציוד הכרחי בתעשייה, הדרוש לתפעולם השוטף של מפעלים, סדנאות עבודה ומחסנים. חברת שרגא מלגזות בע"מ מתמחה במכירה, והשכרה של מלגזות. פיתרון מימון נוסף למלגזות הוא ליסינג למלגזות. חברת שרגא מלגזות מספקת שירותי ליסינג למלגזות לחברות, עסקים, מפעלים ולאנשים פרטיים. יתרונה של עסקת ליסינג למלגזות לחברה החוכרת הוא שהמימון למלגזות בא למעשה מחברה חוץ בנקאית, ולא נזקף לחובת אשראי החברה.


באם חברה או עסק מעוניינים בעסקת ליסינג למלגזות עומדים בפניה שני מסלולים:

ליסינג מימוני:

מעין הלוואה לצורך רכישת מלגזות: העסק או הקונה הפרטי משלם תשלום חודשי לחברת הליסינג, המחושב לפי שווי הרכב והריבית על העסקה. במקרה זה תהיה המלגזה רשומה על שם חברת הליסינג, ובסוף תקופת העסקה יכול הלקוח לרכוש את המלגזה מחברת הליסינג ולהעביר אותה על שמו, או לחכור מלגזה חדשה באותם תנאים. בעסקת הליסינג המימוני על הלקוח חלה האחריות לטפל במלגזה ולבצע את התיקונים, הטיפולים והטסט השנתי שלה. 

מלגזות
ליסינג תפעולי:

מסלול בו מושכרת המלגזה לתקופה מסוימת, תמורת תשלום חודשי קבוע, כאשר חברת שרגא מלגזות רשומה בתור בעליו. בסוף התקופה מוחזרת המלגזה לחברת שרגא מלגזות.
ליסינג למלגזות תפעולי כולל גם חבילת שירותים מודולארית הכוללת טסט שנתי, טיפולים ואף מכסת קילומטראז' שנתית. ליסינג מלגזות תפעולי, יחד עם חבילת השירותים הכלולים בו, נחשב בחישוב כולל עסקה משתלמת מבחינת החברה החוכרת את המלגזות.

חברת שרגא מלגזות, הנחשבת לאחת המובילות בתחומה בארץ, מציעה לחברות ולעסקים הבוחרים בעסקת ליסינג למלגזות מבחר מלגזות מגוון, בהתאם לצרכי החברה או העסק המחכיר. המלגזות שלנו הן מן החדישות והמשוכללות ביותר, הן מונעות בדיזל או בחשמל, במגוון קיבולות ויכולות העמסה. כמו כן נוכל להציע מלגזות המתאימות להרמת חביות או שטיחים, למשל, בעלות זרוע עגולה במקום שתי זרועות שטוחות.


כמפעילת מוסך מורשה למלגזות ברישיון משרד התחבורה, תוכל חברת שרגא מלגזות לספק ללקוחות ליסינג למלגזות מימוני ותפעולי כאחד את כל שירותי המוסך, הטיפולים ובדיקות הרישוי השנתיות (טסט). צוותי העבודה שלנו פועלים בכל הארץ כולל סניף באילת.
המלגזה היא ציוד הכרחי, אשר יחסוך בזמן קצר יחסית את כספי הליסינג שהושקעו בה על ידי קיצור תהליכי ההעמסה והפריקה וחסכון בזמן עבודה. ליסינג למלגזות הוא פתרון מימון מצוין לחברות ועסקים הזקוקים למלגזה אחת לפחות בעבודה השוטפת שלהם. חברת שרגא מלגזות תשמח להעניק את שירותיה לזקוקים לעסקת ליסינג מלגזות.

 
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ