מלגזה | מלגזות
דף הבית   |   פרופיל חברה   |   השכרת מלגזות      מלאי מלגזות יד 2 מלגזות בהזדמנות      סוגי מלגזות   |   שירותי מוסך   |   מצברי Mutlu
 
 
 
    מלאו את פרטיכם 
    וניצור קשר בהקדם:
 

 
  צור קשר טלפוני:

  טל':   0722-791-615
  פקס: 03-9041717
     
 

מלגזה יד שנייה

 
 
 
רקע

מלגזה היא כלי רכב עם מנוע המיועד להעברת מטען כבד ממקום למקום. המלגזה הראשונה הומצאה ב-1917 ומאז נראה כי אי אפשר בלעדיה. מלגזה מאפשרת ייעול ברמה גבוהה בכל בית עסק מסחרי או תעשייתי. המלגזה לרוב משמשת את אנשי המחסן שאינם מסוגלים להרים בעצמם ציוד כבד. נראה כי כל חברה אשר עדיין לא עובדת עם מלגזה, נשארת מאחור מכל בחינה. הטכנולוגיה מתקדמת ועימה הקדמה של המוצרים היעילים שמטרתם להעניק לעובדים נוחות בעבודתם וכמובן, לחסוך בעלויות ובזמן. אם נערוך השוואה בין שני מפעלים, באחד יש מלגזה יד שנייה ובשני אין מלגזה.

המפעל בלי המלגזה יצטרך להעסיק כוח עבודה רב, בכדי שיהיה מסוגל להעביר ממקום למקום את המטענים הרבים. כיוצא בכך המפעל מפסיד כסף משום שהוא משלם לכוח עבודה רב על עבודה שיכולה להיעשות על ידי עובד אחד או שניים. המפעל עם המלגזה יעסיק מחצית מהעובדים מהמפעל הקודם, יעניק לעובדים שלו סביבת עבודה נוחה ובטוחה יותר ובנוסף לכל ירוויח יותר כסף על תפוקה מוגברת יותר של עבודה בזמן קצר.

מלגזות בייבוא אישי >

יעוץ והכוונה


שרגא מלגזות יעזור לכם לבחור מלגזה יד שנייה שעונה בדיוק על הצרכים שלכם. במידה ואתם זקוקים למלגזה למחסן קטן עם מטענים קלים, תוכלו לרכוש מלגזה יד שנייה המיועדת למשקלים קטנים יותר, כך תוכלו לחסוך ולהשתמש במכשיר המתאים ביותר עבורכם. מלגזה יכולה להעמיס בין טון אחד ל-5 טון, כל מלגזה והיכולות שלה, תלוי כמובן בצרכי הלקוח.

איכות מעל הכול

אצל שרגא מלגזות מאמינים באיכות, כל מוצר נבדק בקפידה ועומד בתקן הגבוה ביותר. שרגא מלגזות מעניקים לכם שירות לפני הקנייה או ההשכרה, במהלכה ואחריה. אנחנו מעניקים טיפול לכל סוגי מלגזות יד שניה ועוזרים לכם לשמור עליהן היטב בכדי שתוכלו להשתמש בהן לטווח הארוך. כמו כן, צוות שרגא מלגזות יחסכו מכם כאבי ראש של בירוקרטיה מול מכוני הרישוי והטסטים. אנחנו נעבור עבורכם את התהליך, כך שתוכלו להסיר כל דאגה מלבכם.
ניסיון של 20 שנה מדבר בעד עצמו, שרגא מלגזות זו חברה אמינה ובטוחה ששמה דגש על שביעות רצונו של הלקוח. מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם ולענות על כל שאלה ותהייה.


מלגזה יד שנייה
 

 
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ