מלגזה | מלגזות
דף הבית   |   פרופיל חברה   |   השכרת מלגזות      מלאי מלגזות יד 2 מלגזות בהזדמנות      סוגי מלגזות   |   שירותי מוסך   |   מצברי Mutlu
 
 
 
    מלאו את פרטיכם 
    וניצור קשר בהקדם:
 

 
  צור קשר טלפוני:

  טל':   0722-791-615
  פקס: 03-9041717
     
 

מלגזה משומשת

 
 
 
מהי מלגזה

כוח העבודה במפעלים התבגר ועימו גם הצורך בעבודה קלה ונוחה יותר. מאז ומתמיד היה ידוע כי מלגזה היא כלי יעיל ונוח לעבודה בכל מפעל ומחסן תעשייתי. כיום, מפעל שלא מחזיק במלגזות, מקשה על עצמו ועל העובדים שלו. המלגזה היא כלי ממונע עם זרועות פלדה ובמה, המלגזה יעילה בהעברת מטענים כבדים ממקום למקום. המלגזה ידועה כחוסכת בזמן וכמובן מונעת מהעובדים לעשות עבודה קשה ולהכביד על הגב שלהם.

מחיר אטרקטיבי

שרגא מלגזות מציעים לכם לרכוש מלגזה משומשת במחיר אטרקטיבי, כל המלגזות שלנו עוברות בדיקה מקיפה ומוקפדת. לכל מלגזה משומשת יש גם אחריות בתוקף ואנחנו נתעקש להמשיך לטפל בה כל עוד צריך. שרגא מלגזות מאמינים בכל מוצר שעוזב את החברה, בביטחון מלא אנחנו סומכים על המלגזות שלנו, אפילו אם מדובר על מלגזות יד שניה.

התאמה ללקוח

שנות הניסיון הרבות של שרגא מלגזות עשו את שלהן, הצוות הבכיר שלנו יוכל לזהות מיד את הצרכים שלך מהמלגזה ויתאים לך את המלגזה המתאימה ביותר. שרגא מלגזות מעניקים את השירות הטוב ביותר ומאמינים שהשירות בשילוב איכות המוצרים, הם אלו שמחזירים את הלקוחות שוב ושוב.
מלגזה משומשת

שירות איכותי

שרגא מלגזות נחשבת לאחת החברות הטובות ביותר בשוק בתחום המלגזות. בידנו רישיון משרד התחבורה ואנחנו רשאים למכור, להשכיר ואף לספק שירות תיקונים ומכירת חלקי חילוף. בזכות השירות האיכותי והמקצועי של שרגא מלגזות, לא תצטרכו לחשוש מהבדיקה במכוני הרישוי והטסטים. כל חלק במלגזה שלכם ייבדק אצלנו בקפידה ויעבור בדיקות תקן מחמירות.

עונה על הצרכים

כשרוכשים מלגזה, חשוב מאוד לוודא כי היא אכן בטוחה לעבודה אותה אנחנו צריכים לעשות. לעיתים, אנשים שלא מבינים במלגזות, מגיעים לחנות ורוכשים לעצמם מלגזה ללא התייעצות עם צוות החברה. אצלנו זה לא יכול לקרות, הצוות שלנו יתעקש לעזור ולייעץ לך בבחירת המלגזה ולא ימכור לך לפני שיבדוק כי המלגזה אכן תשרת את הצרכים שלך באופן נאה.
אין צורך להתלבט, שרגא מלגזות מוכיח את עצמו כבר 20 שנות ניסיון של מוניטין והצלחה. מי שנכנס אלינו לעולם לא יוצא בידיים ריקות, אנחנו מאמינים בלקוח מרוצה ומבטיחים לכם שלא תתחרטו. 


  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ