מלגזה | מלגזות
דף הבית   |   פרופיל חברה   |   השכרת מלגזות      מלאי מלגזות יד 2 מלגזות בהזדמנות      סוגי מלגזות   |   שירותי מוסך   |   מצברי Mutlu
 
 
 
    מלאו את פרטיכם 
    וניצור קשר בהקדם:
 

 
  צור קשר טלפוני:

  טל':   0722-791-615
  פקס: 03-9041717
     
 

מלגזות חשמליות

 
 
 
ניסיון של שנים

מחפשים מלגזות איכותיות למפעל שלכם? מעוניינים באחזקה שוטפת של המלגזות? שרגא מלגזות עובדים בתחום כבר 20 שנה של ניסיון ומוניטין. לקוחות חוזרים אינם טועים בבחירת מוצרים איכותיים מהרמה הגבוהה ביותר. שרגא מלגזות מאמינים באיכות המוצר מעל הכול, הלקוח חשוב לנו ולכן אנחנו משקיעים את כל המשאבים שביכולתנו, בכדי לספק עבורו את המוצר שיענה על אחוז גבוה מהצרכים שלו. עולמם של המפעלים המסחריים והתעשייתיים היה נראה אחרת לגמרי לולא מלגזות חשמליות. המצאה שהומצאה בתחילת המאה ה-20 ועדיין כובשת את העולם כולו. מפעלים שרכשו לאחרונה מלגזות חשמליות, לא הבינו כיצד עבדו עד כה. המלגזות מייעלות את תהליך העבודה במחסן ומקלות על העובדים במידה רבה. ללא מלגזה נראה כאילו העובדים הם עבדים, סוחבים משקל כבד ממקום למקום, מזיעים ופוגעים בבריאותם.

לסביבה נעימה יותר

מלגזות חשמליות עובדות על מטען איכותי שמצריך הטענה כל מספר שעות. בשונה ממלגזות אשר עובדות על דלק או דיזל, מלגזות חשמליות עובדות בשקט ומאפשרות לעובדים סביבה נעימה יותר. מלגזות חשמליות מתאימות בעיקר למחסנים סגורים, מאחר ומלגזות העובדות על דלק עלולות לפלוט עשן ולסכן את העובדים במחסן הסגור. הסוללה הנטענת אומנם יכולה להיגמר באמצע העבודה, מה שמקטין את היעילות שמדובר במחסן בשטח גדול מאוד. שרגא מלגזות דואגים לכל הפרטים הקטנים הללו, בייעוץ אדיב ומקצועי הם יעזרו לכם לבחור את המלגזה שעונה על הצרכים שלכם. הצוות של שרגא מלגזות הם לא אנשי מכירות, הם מאמינים במוצר שלהם מתוך ניסיון של שנים. הצוות שלנו מתחייב להוציא כל לקוח מרוצה ושבע רצון. אנחנו מאמינים בלקוח וממליצים לו לחשוב היטב לפני שהוא עושה את הרכישה.

נעבור במקומכם את הטסט

שרגא מלגזות מעוניינים להקל עליכם ומציעים להעניק למלגזה שלכם אחזקה שוטפת. בעזרת אחזקה טובה של המלגזה, תוכלו להיות בטוחים שהיא תהיה שלכם לשנים רבות. שרגא מלגזות מאפשרים לכם להיות בראש שקט ולא להסתבך עם בירוקרטיה של משרדי רישוי, צוות החברה שלנו יעביר את המלגזה שלכם טסט ויאפשר לכם להיות רגועים.
הבחירה שלכם למצוינות היא שרגא מלגזות, לאיכות של שנים ומקצועיות.


מלגזות חשמליות
 

 
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ