מלגזה | מלגזות
דף הבית   |   פרופיל חברה   |   השכרת מלגזות      מלאי מלגזות יד 2 מלגזות בהזדמנות      סוגי מלגזות   |   שירותי מוסך   |   מצברי Mutlu
 
 
 
    מלאו את פרטיכם 
    וניצור קשר בהקדם:
 

 
  צור קשר טלפוני:

  טל':   0722-791-615
  פקס: 03-9041717
     
 

מלגזות לפרטיים

 
 
 

מלגזותלעיתים קורה שלאדם פרטי נחוצה מלגזה, לפעמים באופן קבוע ולעיתים לתקופה קצרה ומוגבלת. במקרים מסוימים דרושות מלגזות לפרטיים לעבודה האורכת יום או ימים מספר, לעיתים היא דרושה להם לאורך זמן, אך לא כדאי להם, או שתקציבם אינם מאפשר, לרכוש מלגזה.

חברת שרגא מלגזות מציעה מלגזות לפרטיים בתנאים אטרקטיביים ובמסלולים מגוונים: אנו נשמח לספק מלגזות לפרטיים במסלול מכירה של מלגזות חדשות או מלגזות יד שנייה, גם בטרייד אין, במסלול של ליסינג מימוני או תפעולי לתקופות ארוכות או קצרות, או אף בהשכרה יומית, חודשית או שנתית.

כאשר לאדם פרטי נחוצה מלגזה, הוא צריך לשקול את אפשרויותיו בקפידה. השאלה החשובה היא לכמה זמן היא נחוצה לו. אם היא אינה מיועדת לעבודה שוטפת יום- יומית אין טעם להשקיע בה ממון רב. אפשר להשכירה לתקופה קצרה. אם המלגזה נחוצה לעבודה יום- יומית, אולי לא כדאי לאדם הפרטי לנצל אשראי או הלוואה שיקבל מן הבנק. הוא יכול להחכיר את המלגזה בליסינג מימוני או ליסינג תפקודי, כך שההוצאה הזאת לא תיזקף על חשבון האשראי הבנקאי שלו.

שרגא מלגזות מציעה מבחר מלגזות לפרטיים. מלגזות חדישות ביותר במונעות בדיזל או בחשמל, בעלות קיבולת ויכולות העמסה משתנות. כל אחד יוכל למצוא מתוך המבחר הזה את המלגזה המתאימה לצרכיו, ולהתאים את תנאי הרכישה/ השכרה/חכירה שלה ליכולתו.

כבעלת מוסך מלגזות המאושר על ידי משרד התחבורה תוכל חברת שרגא מלגזות להבטיח ללקוחותיה הפרטיים מלגזות מטופלות, שמורות ותקינות גם אם הלקוח הפרטי קונה אותם מיד שנייה, משכיר או מחכיר אותן. גם חלפים לכל סוגי המלגזות יימצאו במוסכינו תמיד. בנוסף, יש אפשרות לאדם הפרטי להעביר את המלגזה שברשותו את מבחן הרישוי השנתי.

לנוחיות לקוחותינו הפרטיים, פזורים סניפי חברת שרגא מלגזות בכל הארץ, ואפילו באילת, מה שמקל על המשתמשים במלגזות שלנו על ההגעה למוסך, וחוסך את מחיר השינוע של המלגזה ואת עלות השבתתה בזמן התיקון, הטיפול או הטסט השנתי.

מלגזות לפרטיים- רק בחברת שרגא מלגזות!

 
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ