מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

השכרת מלגזות

המלגזה הראשונה נוצרה בשנת 1917 בייעול השינוע של מטענים ממקום למקום. היום כשהטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרת לנו לעבוד ולחיות בנוחות גדולה יותר, רוב המפעלים מחזיקים מלגזות לשימוש יעיל יותר במחסן של העסק שלהם. בעבר לפני שהמלגזות הפכו לשם דבר מוביל, עובדי המחסן נאלצו לסחוב על גבם את המטענים הכבדים, לעלות על סולמות ולהשקיע מאמצים רבים בכל מטען בנפרד.

היום העבודה הקשה והסיזיפית מוטלת על המלגזה אשר יכולה לסחוב מטענים עד 5 טון. המלגזה מאפשרת לעובדים סביבה בטוחה יותר ונוחה לעבודה. שרגא רגב  זיהה את הפוטנציאל במלגזות כבר לפני 20 שנה והקים את שרגא מלגזות.

 

השכרה
שרגא דאג שכל עובדי החברה יהיו מקצועיים ושירותיים, צוות העובדים הוא זה שמקבל את פניו של הלקוח ומותיר עליו את הרושם של החברה כולה. שרגא מלגזות מאמינים בלקוח מרוצה ובמוצר איכותי, אז למה לא לשלב את שניהם? עם שרגא מלגזות תוכלו לקנות מלגזות חדשות או משומשות לעסק שלכם.

אצלנו תוכלו לתקן את החלקים ואת הבלאי של המלגזות עם השנים. מלגזה היא מוצר של שנים ולא מוצר זמני לכן אנחנו מאמינים כי חשוב להשקיע בה ולטפל בה באופן שוטף. שרגא מלגזות מציע לאלו מכם שלא מעוניינים במלגזה בקביעות, שירות של השכרת מלגזות שיכול מאוד להשתלם. חברות מסוימות שזקוקות למלגזות להשכרה רק לאירועים מסוימים או לתקופות מסוימות יעדיפו השכרת מלגזות על פני קנייה. אנחנו דוגלים ברצונו של הלקוח ומשתדלים לעשות הכול בכדי שהוא יהיה שבע רצון.

ליסינג תפעולי
כמו כן, במידה ואתם מעוניינים במלגזות לתקופה ידועה מראש, תוכלו לקבל שירות של השכרת מלגזות בליסינג תפעולי. כלומר, אם אתם מעוניינים להתחייב על תקופה מסוימת מראש ולחתום על חוזה, נוכל לספק עבורכם את השירות הזה. כך כמובן תוכלו לדעת את ההוצאות החודשיות שלכם בכל חודש בלי לקבל הפתעות.

ליסינג תפעולי מתאים לחברות בעלות תקציב מסוים שאינן יכולות לחרוג ממנו. אנחנו נדאג לטפל במלגזה שלכם שתהיה תקינה ומוכנה תמיד לעבודה. הרי מי כמוכם יודע שיום אחד בלי מלגזה עלול לעלות הרבה כסף. אנחנו כאן למענכם, שרגא מלגזות.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: