מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

מלגזה חשמלית

מלגזה חשמלית לסביבה נקייה
יש בבעלותך עסק תעשייתי? מעוניין לצמצם בכוח עבודה ולצמצם עלויות? שרגא מלגזות מציע לך לרכוש מלגזה חשמלית ולמכור את המלגזה הישנה במידה ויש לך. המלגזה תפקידה לייעל את העבודה בעסק שלך ולאפשר לעובדים לעבוד בנוחות ובאיכות גבוהה יותר.

שרגא מלגזות הוקם ב-1990 בניהולו של זאב רגב. שרגא מלגזות זיהו את הפוטנציאל במלגזות ונשארו בתחום מזה 20 שנה. הניסיון של שרגא מלגזות מוכח כבר שנים ופועל בשטח, ההמלצה היא לרכוש מלגזה חשמלית בכדי לחסוך בהוצאות. במידה והעסק שלך הוא מקום סגור, בוודאי לא תרצה שהמלגזה תפלוט עשן ותסכן את בריאות העובדים שלך. כמו כן, מלגזות חשמליות עובדת על מצבר איכותי שנטען למשך מספר שעות, בשונה ממלגזה שעובדת על דלק או דיזל ומצריכה מילוי דלק והוצאה גדולה יותר.
 

רכישה פרקטית
מלבד המעבר לעולם ירוק יותר בו אנחנו משתדלים לא לפלוט רעלים שיוכלו לזהם את הסביבה, מלגזה חשמלית שקטה יותר ומאפשרת עבודה בסביבה נעימה יותר. לפני שאתה מחליט לרכוש מלגזה, כדאי שתיבחן את כל הפרמטרים העומדים על הפרק. כדי שהרכישה שלך תהיה פרקטית ותהיה מנוצלת היטב, כדאי לבדוק מהם הצרכים שלך מהמלגזה לפני הכול.

הצוות של שרגא מלגזות מעניק שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח. אנחנו מאמינים כי הלקוחות שלנו באים בגלל השירות וחוזרים בגלל המוצרים. כל מוצר שלנו נבדק בקפידה ובדקדוק, עד שהוא מגיע לתקן האיכותי והמחמיר ביותר. שרגא מלגזות לא ימכרו או ישכירו מוצר פגום, האיכות היא מעל הכול.

מבינים את הלקוח
בשרגא מלגזות תוכל למצוא מלגזות מהמותגים המובילים ביותר בשוק. מלבד מכירה של מלגזות, אנחנו משכירים מלגזות, מתקנים ומוכרים חלקי חילוף. מאחר והניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, אנחנו מבינים את הלו"ז הצפוף של הלקוח. לכן כשלקוח מגיע לתקן את המלגזה שלו או להחליף חלק, אנחנו עושים הכול בכדי להקל עליו ולייעל את התהליך, בכדי שהוא לא יפסיד שעות עבודה וכסף.

שרגא מלגזות ממליץ על מלגזה חשמלית למקומות סגורים שרוצים לעבוד בסביבה בטוחה ונקייה יותר. אין צורך להתלבט, הגעתם למקום הנכון! שרגא מלגזות זה מה שחיפשתם!
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: