מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

מלגזה יד שנייה

רקע
מלגזה היא כלי רכב עם מנוע המיועד להעברת מטען כבד ממקום למקום. המלגזה הראשונה הומצאה ב-1917 ומאז נראה כי אי אפשר בלעדיה. מלגזה מאפשרת ייעול ברמה גבוהה בכל בית עסק מסחרי או תעשייתי.

המלגזה לרוב משמשת את אנשי המחסן שאינם מסוגלים להרים בעצמם ציוד כבד. נראה כי כל חברה אשר עדיין לא עובדת עם מלגזה, נשארת מאחור מכל בחינה. הטכנולוגיה מתקדמת ועימה הקדמה של המוצרים היעילים שמטרתם להעניק לעובדים נוחות בעבודתם וכמובן, לחסוך בעלויות ובזמן. אם נערוך השוואה בין שני מפעלים, באחד יש מלגזה יד שנייה ובשני אין מלגזה.
 

המפעל בלי המלגזה יצטרך להעסיק כוח עבודה רב, בכדי שיהיה מסוגל להעביר ממקום למקום את המטענים הרבים. כיוצא בכך המפעל מפסיד כסף משום שהוא משלם לכוח עבודה רב על עבודה שיכולה להיעשות על ידי עובד אחד או שניים. המפעל עם המלגזה יעסיק מחצית מהעובדים מהמפעל הקודם, יעניק לעובדים שלו סביבת עבודה נוחה ובטוחה יותר ובנוסף לכל ירוויח יותר כסף על תפוקה מוגברת יותר של עבודה בזמן קצר.

יעוץ והכוונה
שרגא מלגזות יעזור לכם לבחור מלגזה יד שנייה שעונה בדיוק על הצרכים שלכם. במידה ואתם זקוקים למלגזה למחסן קטן עם מטענים קלים, תוכלו לרכוש מלגזה יד שנייה המיועדת למשקלים קטנים יותר, כך תוכלו לחסוך ולהשתמש במכשיר המתאים ביותר עבורכם. מלגזה יכולה להעמיס בין טון אחד ל-5 טון, כל מלגזה והיכולות שלה, תלוי כמובן בצרכי הלקוח.

איכות מעל הכול
אצל שרגא מלגזות מאמינים באיכות, כל מוצר נבדק בקפידה ועומד בתקן הגבוה ביותר. שרגא מלגזות מעניקים לכם שירות לפני הקנייה או ההשכרה, במהלכה ואחריה. אנחנו מעניקים טיפול לכל סוגי מלגזות יד שניה ועוזרים לכם לשמור עליהן היטב בכדי שתוכלו להשתמש בהן לטווח הארוך. כמו כן, צוות שרגא מלגזות יחסכו מכם כאבי ראש של בירוקרטיה מול מכוני הרישוי והטסטים. אנחנו נעבור עבורכם את התהליך, כך שתוכלו להסיר כל דאגה מלבכם.

ניסיון של 20 שנה מדבר בעד עצמו, שרגא מלגזות זו חברה אמינה ובטוחה ששמה דגש על שביעות רצונו של הלקוח. מלאו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם ולענות על כל שאלה ותהייה.

מצברים למלגזות
שאלנו את הלקוחות שלנו מה היו עושים לולא היו ממציאים את המלגזות, הם הביטו אלינו במבט חסר אונים ובקריצה. מפעלים מסחריים ותעשייתיים אכן היו חסרי אונים לולא המלגזות ומפעלים שעדיין עובדים בלעדיהן, לא יודעים מהם מפסידים. בעזרת המלגזות מפעלים רבים הכפילו את הכנסותיהם ואף יותר. נראה כי העובדים במפעל עם מלגזות הם עובדים מקצועיים יותר, נינוחים יותר ואיכותיים.

זאת מאחר שעובדים אשר עובדים על מלגזות מעריכים יותר את התנאים שלהם ועושים את העבודה ביעילות רבה. אין בכלל מה לאמור על התפוקה שניתן לעשות עם מלגזות, בזמן קצר יותר עם כוח עבודה מועט. שרגא מלגזות קיימים כבר יותר מ-20 שנה וגאים לקחת חלק ביעילות של מפעלים רבים. שרגא מלגזות מוכיחים לנו בכל יום את היעילות של המוצרים שלהם וכמובן את האיכות הגבוהה.

אנחנו מתחשבים בצרכי הלקוח
מצברים למלגזותלפני שאתם רוכשים מלגזה חדשה או משומשת, כדאי להתייעץ עם הצוות האדיב והמקצועי של שרגא מלגזות. הצוות יעניק לכם עזרה ויחד עמכם בהתחשב בצרכים שלכם, תבחרו את המלגזה שהכי תתאים לאופי העבודה. שרגא מלגזות ממליצים למפעלים סגורים בהם המחסן הוא פנימי, לרכוש מלגזות חשמליות. כך תוכלו להעניק לעובדים שלכם סביבת עבודה שקטה ואיכותית יותר. מה גם שמלגזות חשמליות לא זקוקות לדלק, שמחירו רק ממשיך לעלות. כל מה שתצטרכו זה מצברים למלגזות שיספקו את החשמל עבור המלגזות שלכם.

מצבר איכותי שיעניק מענה יעיל
כשעובדים במחסן גדול או במפעל גדול ויש צורך בנסיעות ממקום למקום במהלך כל היום, המצבר עלול להסתיים ולגרום לכם להנמיך את התפוקה היומית. כשרוכשים מלגזות, עדיף לוודא כי הן תקינות ולהעניק להן תחזוקה שוטפת כל תקופה. לעיתים כשהמלגזה לא תקינה היא צורכת יותר כוח, אותו היא לוקחת מהמצבר.

אצלנו בשרגא ציוד למלגזות, נדאג להתאים עבורכם את המלגזה הכי מתאימה וכמובן נתקן אותה בעת הצורך. אצלנו תוכלו לרכוש מצברים למלגזות באיכות הגבוהה ביותר, שיספקו עבור המלגזות שלכם מענה מיידי ויעיל. מצברים למלגזות לא קונים בכל מקום, יש לוודא כי הם חזקים מספיק עבור המלגזה שלכם והם יוכלו לעמוד בעומס העבודה הנדרש.

שרגא מלגזות מנצחים באיכות ומקצועיות.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: