מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

מלגזות חשמליות למכירה

כיצד לבחור חברת מלגזות חשמליות למכירה?
קיימים עסקים אשר עיסוקם היחיד הוא אחזקה, השכרה, ומכירת מלגזות, לכן חשוב מאד לבחור עסק אשר מתמחה בתחום המלגזות ועוסק בתחום שנים רבות, עסק כזה הוא בעל ניסיון בתחום ויוכל לייעץ בכל נושא מפאת ניסיונו הרב.

חברת שרגא מלגזות בע"מ הינה חברה אשר תחום עיסוקה הוא מלגזות, ולכן הינה בעלת ידע נרחב בעל עולם המלגזות, החברה נותנת שירות מקיף לכלל נושא המלגזות החל ממכירה והשכרה ועד טיפולים.
 

חברת שרגא מלגזות בע"מ
חברת שרגא מלגזות בע"מ הינה חברה אשר הוקמה בשנת 1990 על ידי שרגא רגב. החברה עוסקת בתחום של מלגזות חשמליות למכירה מכירת ותיקון. אצל שרגא מלגזות תקבלו שירות מעולה ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אצל שרגא מלגזות תקבלו שירותי מלגזות חשמליות למכירה ולהשכרה, טיפולי תיקון למלגזות, ייעוץ מקצועי לרכישת המלגזה הייעודית אשר מתאימה לעסק שלך, מכירת חלפים משומשים לכל סוגי המלגזות, וביצוע טסט למלגזות מכונות ניידות וטרקטורים.      
                                                                                  
לחברת שרגא מלגזות קיימים 2 סניפים - הסניף הראשי נמצא בפתח תקווה ברחוב חיה פינשטיין 3 א.ת סגולה, וסניף נוסף קיים באילת ברחוב האדריכל 51 א.ת שחורת.

 
השכרת מלגזות אצל  "שרגא מלגזות בע"מ
אצל שרגא מלגזות ניתן למצוא מלגזות חשמליות למכירה, את המלגזות ניתן להשכיר לתקופות קצרות ותקופות ארוכות. בין היתר קיימת אפשרות של מלגזות להשכרה על בסיס ליסינג תפעולי. ליסינג תפעולי הינה שיטה שבה החברה אשר רוכשת את המלגזה  על בסיס ליסינג תפעולי מתחייבת מראש לתקופה שנחתמה בחוזה.

היתרון של השכרה על בסיס ליסינג תפעולי הינה, שהחברה השוכרת  מודעות מראש להוצאה החודשית על המלגזה ואילו החברה המשכירה אחראית לטיפולים והתקלות. בתום התקופה ניתנת האפשרות לרכוש את המלגזה או להתקדם לדגם חדש בהמשך תשלומים קבועים.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: