מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

מלגזות לחברות

מלגזה היא כלי שימושי מאד בתעשייה, בבנייה ובחקלאות. השימוש בה הוא רב, וכל עסק כמעט יזדקק למלגזה לצורך תפעולו השוטף. המלגזה מעמיסה משאות כבדים בקלות וביעילות, וכך יוכל העסק לחסוך בעובדים ולהקל על עבודתם. עבודה יעילה חוסכת לא מעט כסף.

חברת שרגא מלגזות מתמחה במכירת וקניית מלגזות לחברות. ברשותנו מגוון גדול של מלגזות מיד ראשונה ושנייה, ואנו מבצעים גם עסקות טרייד אין. כבעלי מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, מובטחות ללקוחותינו מלגזות מטופלות במצב מצוין.
 

ואולם מלגזה היא כלי לא זול, ולא אחת יתקשה מפעל חדש או עסק לרכוש אותה. יתרה על כך: יתכן שהעסק או המפעל זקוק למלגזה לזמן מוקצב, ולא משתלם לו לרכוש מלגזה יקרה.

חברת שרגא מלגזות, אחת החברות המובילות בתחום המלגזות בארץ, מציעה מלגזות לחברות בתנאים מגוונים לפי צורכי החברות: מלגזות לחברות בליסינג מימוני, מלגזות לחברות בליסינג תפעולי ואף שירות השכרת מלגזות לתקופות קצרות או ארוכות. לקוחותינו יוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת להם ביותר, לפי צרכיהם.

מותר לציין שאנו נוכל לייעץ ולתרום מניסיוננו באשר לאופן המשתלם ביותר לרכישת/השכרת/ חכירת מלגזות לחברות.

כפי שציינו, בנוסף לאפשרויות מכירה, השכרה והחכרת מלגזות לחברות, חברת שרגא מלגזות היא גם בעלת מוסך מלגזות המאושר על ידי משרד התחבורה. אנו מספקים שירותי תיקונים, מכירת חלפים, טיפולים תקופתיים ואף מבחני רישוי שנתיים (טסט) למלגזות, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

כחברה המתמחה במכירת ותיקון מלגזות לחברות, אנו מבינים את חשיבות עלותו של זמן העבודה של המלגזה. הסניפים והמוסכים שלנו פזורים בכל רחבי הארץ, כולל אילת, ומאפשרים לכל חברה בעלת מלגזות לטפל, לתקן ולהעביר את בחינות הרישוי השנתי למלגזות שלה, ללא הפסד הזמן הכרוך בשינוע המלגזות למקומות מרוחקים.

כאשר מדובר במלגזות לחברות שרגא מלגזות הוא מקום אמין ובטוח לרכישה, השכרה וליסינג. אנו בעלי ידע וניסיון רב, ונשמח לעזור, לייעץ ולשתף אתכם בניסיוננו.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: