מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

מלגזות מונעות חשמלית

מהן מלגזות מונעות חשמלית ושימושן?
המלגזה הומצאה בשנת 1917 ייעודה הוא העמסת והובלת מטענים.        
קיימים מספר סוגים של מלגזות- מלגזות המונעות באמצעות דיזל ואף מלגזות מונעות חשמלית. המנוע של המלגזה מוצב מחלקה האחורי וזאת כדי לפצות על המשקל שמעמיסה המלגזה.

כיום קיימות מלגזות מונעות חשמלית חזקות מאד בעלות כושר הרמה של 5 טון ואף יותר. בנוסף גם טווח הנסיעה של מלגזות מונעות חשמלית השתפר בצורה משמעותית וזאת הודות למצברים איכותיים ובעלי טכנולוגיה מתקדמת אשר מספקים את החשמל למנוע ולמלגזה, כתוצאה מכך יכולות מלגזות מונעות חשמלית לעבוד שעות רבות יותר ולתת תפוקה גדולה יותר לעסק, וכל זאת ללא הצורך לתדלק את המלגזה בבנזין/סולר.
 

האם מלגזות מונעות חשמלית מתאימות לעסק שלי ?    
בכדי לענות על שאלה זו יש לבחון כמה היבטים. מלגזות מונעות חשמלית הינן מלגזות שקטות מאד יחסית למלגזות המונעות ע"י דלק, ובנוסף אינן פולטות עשן ולכן הן מתאימות לעבודה במקומות ומחסנים סגורים, היבט נוסף הינו ההוצאות החודשיות- ההוצאה החודשית על מלגזות מונעות חשמלית נמוכות משמעותית מכיוון שהן אינן צורכות דלק, אלא הן עובדות על מצבר שמחיר הטענתו נמוך בהרבה מתדלוק מלגזות דיזל. מצד שני יש לקחת בחשבון שמצבר מתרוקן אחרי זמן עבודה מסוים ולכן מקומות אשר יש להם צורך בעבודה ממושכת יותר, מלגזות חשמליות אינן מתאימות להם או שיש להם צורך לרכוש יותר ממלגזה אחת.                                                                                             

כדי להימנע מתקלות כדאי לקנות מלגזה מונעת חשמלית מחברת ייצור מובילה ואיכותית, ולרכוש אותה דרך חברה אשר עוסקת בתחום שנים רבות, חברת שרגא מלגזות פועלת כבר למעלה מ20 שנה בתחום ולכן היא בעלת ידע רב וניסיון גדול בתחום זה.
 
היכן לרכוש מלגזות מונעות חשמלית?
כלי רכב ככלל ומלגזות בפרט יש לרכוש במקום אמין ובעל ניסיון של שנים אשר מתמחה בתום וייתן את הידע במקרה של תקלה וייעץ ברכישת מלגזה חדשה או יד שניה. חברת שרגא מלגזות בע"מ הינה חברה אשר הוקמה בשנת 1990 על ידי שרגא רגב. החברה עוסקת במכירה השכרה ותיקון של כל סוגי המלגזות כולל מלגזות מונעות חשמלית.

אצל שרגא מלגזות תקבלו שירות מעולה ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אצל שרגא מלגזות ניתנים  שירותי מכירה והשכרה של מלגזות מהמותגים המובילים בשוק, טיפולי תיקון למלגזות, ייעוץ מקצועי לרכישת המלגזה הייעודית אשר מתאימה לעסק שלך, מכירת חלפים משומשים לכל סוגי המלגזות, וביצוע טסט למגלזות מכונות ניידות וטרקטורים.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: