מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

מצברים למלגזות

מצברים למלגזות
שאלנו את הלקוחות שלנו מה היו עושים לולא היו ממציאים את המלגזות, הם הביטו אלינו במבט חסר אונים ובקריצה. מפעלים מסחריים ותעשייתיים אכן היו חסרי אונים לולא המלגזות ומפעלים שעדיין עובדים בלעדיהן, לא יודעים מהם מפסידים. בעזרת המלגזות מפעלים רבים הכפילו את הכנסותיהם ואף יותר.

נראה כי העובדים במפעל עם מלגזות הם עובדים מקצועיים יותר, נינוחים יותר ואיכותיים. זאת מאחר שעובדים אשר עובדים על מלגזות מעריכים יותר את התנאים שלהם ועושים את העבודה ביעילות רבה. אין בכלל מה לאמור על התפוקה שניתן לעשות עם מלגזות, בזמן קצר יותר עם כוח עבודה מועט. שרגא מלגזות קיימים כבר יותר מ-20 שנה וגאים לקחת חלק ביעילות של מפעלים רבים. שרגא מלגזות מוכיחים לנו בכל יום את היעילות של המוצרים שלהם וכמובן את האיכות הגבוהה.
 

אנחנו מתחשבים בצרכי הלקוח
מצברים למלגזותלפני שאתם רוכשים מלגזה חדשה או משומשת, כדאי להתייעץ עם הצוות האדיב והמקצועי של שרגא מלגזות. הצוות יעניק לכם עזרה ויחד עמכם בהתחשב בצרכים שלכם, תבחרו את המלגזה שהכי תתאים לאופי העבודה. שרגא מלגזות ממליצים למפעלים סגורים בהם המחסן הוא פנימי, לרכוש מלגזות חשמליות. כך תוכלו להעניק לעובדים שלכם סביבת עבודה שקטה ואיכותית יותר. מה גם שמלגזות חשמליות לא זקוקות לדלק, שמחירו רק ממשיך לעלות. כל מה שתצטרכו זה מצברים למלגזות שיספקו את החשמל עבור המלגזות שלכם.

מצבר איכותי שיעניק מענה יעיל
כשעובדים במחסן גדול או במפעל גדול ויש צורך בנסיעות ממקום למקום במהלך כל היום, המצבר עלול להסתיים ולגרום לכם להנמיך את התפוקה היומית. כשרוכשים מלגזות, עדיף לוודא כי הן תקינות ולהעניק להן תחזוקה שוטפת כל תקופה. לעיתים כשהמלגזה לא תקינה היא צורכת יותר כוח, אותו היא לוקחת מהמצבר.

אצלנו בשרגא ציוד למלגזות, נדאג להתאים עבורכם את המלגזה הכי מתאימה וכמובן נתקן אותה בעת הצורך. אצלנו תוכלו לרכוש מצברים למלגזות באיכות הגבוהה ביותר, שיספקו עבור המלגזות שלכם מענה מיידי ויעיל. מצברים למלגזות לא קונים בכל מקום, יש לוודא כי הם חזקים מספיק עבור המלגזה שלכם והם יוכלו לעמוד בעומס העבודה הנדרש.

שרגא מלגזות מנצחים באיכות ומקצועיות.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: