מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

פרופיל חברה


שרגא מלגזות בניהולו של זאב רגב, מספקת החל משנת 1990 שירותים עיקריים ונלווים לשימוש איכותי במלגזות במסגרת כל בית עסק הדורש זאת, ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות ביותר בארץ בתחומה.

לחברה, רישיון משרד התחבורה אשר מאפשר לה לספק שירותים שונים בתחום המלגזות, לרבות, שירותי מכירה והשכרה של מלגזות איכותיות ללקוחותיה.
 
אם הנכם מעוניינים לרכוש או להשכיר מלגזות איכותית, פנו עוד היום אל  שרגא מלגזות ותקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר, ללא פשרות!

השירותים של שרגא מלגזות מאפשרים לכל בעל עסק לנהל את ענייניו ללא כל דאגה, משום שיש לו מקור לשירותי מלגזות איכותיים בכל עת.
 

שירותי שרגא מלגזות
בין השירותים של שרגא מלגזות ניתן למצוא:
  • השכרת מלגזות (עם ליסינג תפעולי) לכל פרק זמן ומכירה.
  • קניה של כל סוגי מלגזות, גם במסגרת טרייד-אין נוח ומשתלם לכל הצדדים.
 
שרגא מלגזות יעניקו טיפול כולל לכל סוגי מלגזות שברשותכם – דיזל או חשמלית.

בנוסף, בעזרת ייעוץ מקצועי של מקצוענים מובילים בתחום, תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית בכל נושא מלגזות שמדאיג אתכם. במידה ולמלגזה שלכם חסר חלק חשוב, שרגא מלגזות יספקו לכם אותו בפרק הזמן הקצר ביותר ובאיכות הטובה ביותר.
 

בזכות השירות של שרגא מלגזות תוכלו לבל בדיקות רישוי וטסטים עבור מלגזות, טרקטורים ומכונות ניידות כאחד.


שירות אישי, איכותי ומהימן
שרגא מלגזות מעניקים לכם את כל השירותים החיוניים לשם שימוש נוח ואיכותי בכל סוגי המלגזות ומכונות עבודה חשובות אחרות. החברה נוסדה על טהרת ההבנה של חשיבות הכלים המכאניים עבור כל בית עסק, בין אם מדובר במכונת מלגזה, טרקטור או מכונות ניידות.

בעזרת היחס האיכותי והעדין של שרגא מלגזות הן למכונות שברשותן והן ללקוחותיהם, תקבלו את השירות המהימן והאיכותי ביותר בתחום זה בארץ.

בזכות הניסיון של החברה העוסקת בהענקת שירותי מלגזות לאורך 20 השנים האחרונות, תוכלו לוודא שאתם מקבלים את הייעוץ האיכותי והמדויק ביותר בכל הקשור למלגזות, הפעלתן ושימושן.

בעזרת שרגא מלגזות תמיד תהיו מצוידים בצורה הטובה ביותר לעבודה פורייה ומשתלמת.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: