מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

שירות למלגזה

מלגזה התקלקלה? זקוק לחלפים ייחודיים? מעוניין לרכוש מלגזה איכותית? חברת שרגא מלגזות מציעה עבורך מגוון גדול ומגוון של שירותי מלגזה החל מייעוץ מקצועי לרכישה וכלה בשירותים של שירות למלגזה.
 
חשיבותה של המלגזה
הימים בהם נהגו מפעלים ובתי עסק לשנע סחורה ממקום למקום באמצעות כוח הזרוע חלפו ותמו. בעידן הגלובליזציה, בו קיים משנה תוקף לניוד ושינוע אספקה בזמן קצר, חשיבותה של המלגזה מובנת מאליו. המלגזה חוסכת זמן יקר, מצמצמת בכוח האדם הדרוש לביצוע המשימה ומסוגלת להעביר סחורות השוקלות מאות ואלפי קילוגרמים ביעילות הנדרשת. השימוש במלגזה נפוץ בקרב מחסנים, מפעלי תעשייה, נמלים ובכל מקום בו נדרש לשנע סחורות כבדות משקל.
 

שרותי החברה
חברת שרגא מלגזות מעניקה מגוון שירותים כגון: השכרת מלגזות לתקופות משתנות; ייעוץ מקצועי לרכישה ולתיקונים; מכירת חלפים משומשים לכל סוגי המלגזות; שירותי מוסך; מכירה וקנייה של כל סוגי המלגזות כולל עסקאות טרייד אין. כמו כן, מחזיקה החברה מישהו מוסמך לשירות למלגזה ברישיון משרד התחבורה.

שרגא שירות למלגזה הינו מוסך מורשה המתמחה בעריכת בדיקות רישוי למלגזות, טרקטורים ומכונות ניידות. שרגא שירות למלגזה מבצע תיקונים לכל סוגי המלגזות באמצעות צוותי עבודה מיומנים ומקצועיים. יתר על כן, שרגא שירות למלגזה מבצעים טיפולים שוטפים ואחזקה של כל סוגי המלגזות באמצעות מיטב הציוד הטכנולוגי הנדרש לשמירה על איכות המלגזה. שרגא שירות למלגזה יעניקו לכם את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר.

סוגי מלגזות
ענף המלגזות כולל סוגי מלגזות רבים המתאימים לצרכים שונים. בשרגא מלגזות נעניק לכם ייעוץ מקצועי בהתאם לדרישתכם. לפני רכישה יש לשים לב למספר נקודות חשובות: ראשית, מהי רמת התחזוקה הנדרשת? האם יש הכרח בטיפולים תקופתיים או שמא הדרישות הן נמוכות יותר? מובן כי ככל שדרישות האחזקה נמוכות יותר, כך תקטן ההוצאה הכספית. שנית, האם המלגזות פועלות על דיזל או מנוע חשמלי?

בעידן בו מחירי הדלק יקרים וישנה חשיבות רבה לשמירה על הסביבה ייתכן כי תעדיפו לבחור במלגזה חשמלית חסכונית באנרגיה. ולבסוף, יש לבחון מהו היקף העבודה הנדרש מהמלגזה, האם יש צורך במעבר במקומות צרים או גבוהים, וכן מהי יכולת הנשיאה הנדרשת.

אודות החברה
שרגא מלגזות הינה חברה בעלת וותק של למעלה מ- 20 שנה בתחום. החברה נחשבת למובילה בתחומה ומחזיקה צוותי עבודה מיומנים בעלי ניסיון רב הפועלים בסניפים בכל הארץ, לרבות סניף באילת.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא: