מלאו פרטים בטופס הבא
וניצור עמכם קשר בהקדם:
ניתן ליצור גם קשר
בדרכים הבאות:
phone4, phone, contact, telephone, support, call
 03-930-01-44
print2, print, printer
03-9041717

תיקון מלגזה

המלגזה התקלקלה? זקוק לחלפים ייחודיים? מעוניין לרכוש מלגזה איכותית? חברת שרגא מלגזות מציעה עבורך מגוון גדול ומגוון של שירותי מלגזה החל מייעוץ מקצועי לרכישה וכלה בשירותים של תיקון למלגזה.
 
חשיבותה של המלגזה
הימים בהם נהגו מפעלים ובתי עסק לשנע סחורה ממקום למקום באמצעות כוח הזרוע חלפו ותמו. בעידן הגלובליזציה, בו קיים משנה תוקף לניוד ושינוע אספקה בזמן קצר, חשיבותה של המלגזה מובנת מאליו. המלגזה חוסכת זמן יקר, מצמצמת בכוח האדם הדרוש לביצוע המשימה ומסוגלת להעביר סחורות השוקלות מאות ואלפי קילוגרמים ביעילות הנדרשת. השימוש במלגזה נפוץ בקרב מחסנים, מפעלי תעשייה, נמלים ובכל מקום בו נדרש לשנע סחורות כבדות משקל.
 

שרותי החברה
חברת שרגא מלגזות מעניקה מגוון שירותים כגון: השכרת מלגזות לתקופות משתנות; ייעוץ מקצועי לרכישה ולתיקונים; מכירת חלפים משומשים לכל סוגי המלגזות; שירותי מוסך; מכירה וקנייה של כל סוגי המלגזות כולל עסקאות טרייד אין. כמו כן, מחזיקה החברה מישהו מוסמך ל תיקון מלגזה ברישיון משרד התחבורה. שרגא תיקון למלגזה הינו מוסך מורשה המתמחה בעריכת בדיקות רישוי למלגזות, טרקטורים ומכונות ניידות.

שרגא תיקון למלגזה מבצע תיקונים לכל סוגי המלגזות באמצעות צוותי עבודה מיומנים ומקצועיים. יתר על כן, שרגא תיקון למלגזה מבצעים טיפולים שוטפים ואחזקה של כל סוגי המלגזות באמצעות מיטב הציוד הטכנולוגי הנדרש לשמירה על איכות המלגזה. שרגא תיקון למלגזה יעניקו לכם את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר.

סוגי מלגזות
ענף המלגזות כולל סוגי מלגזות רבים המתאימים לצרכים שונים. בשרגא מלגזות נעניק לכם ייעוץ מקצועי בהתאם לדרישתכם. לפני רכישה יש לשים לב למספר נקודות חשובות: ראשית, מהי רמת התחזוקה הנדרשת? האם יש הכרח בטיפולים תקופתיים או שמא הדרישות הן נמוכות יותר? מובן כי ככל שדרישות האחזקה נמוכות יותר, כך תקטן ההוצאה הכספית. שנית, האם המלגזות פועלות על דיזל או מנוע חשמלי? בעידן בו מחירי הדלק יקרים וישנה חשיבות רבה לשמירה על הסביבה ייתכן כי תעדיפו לבחור במלגזה חשמלית חסכונית באנרגיה. ולבסוף, יש לבחון מהו היקף העבודה הנדרש מהמלגזה, האם יש צורך במעבר במקומות צרים או גבוהים, וכן מהי יכולת הנשיאה הנדרשת.
 
אודות החברה
שרגא מלגזות הינה חברה בעלת וותק של למעלה מ- 20 שנה בתחום. החברה נחשבת למובילה בתחומה ומחזיקה צוותי עבודה מיומנים בעלי ניסיון רב הפועלים בסניפים בכל הארץ, לרבות סניף באילת.
 
 


בין לקוחותינו:


נשמח לעמוד לשירותכם, מלאו את הטופס הבא:


נשמח לעמוד לשירותכם,
מלאו את הטופס הבא:

 

מלגזות


מלגזה היא מכשיר נפוץ המשמש להרמה והנעת מטען.

מלגזה היא מכונה שיכולה להיות מופעלת על ידי חשמל, סולר או גז. הם נועדו להרים ולהעביר חומרים ברחבי מחסנים, מפעלים ואתרי בנייה. למלגזות יש לרוב שתי קורות מקבילות הקבועות למסגרת עליהן מעלים את העומס בעזרת ארבעה גלגלים בכל צד של המסגרת. העומס מועבר בדרך כלל ממקום אחד לאחר באמצעות מהדקים בקצה הקורות הללו. ישנן היום מלגזות מודרניות שאינן דורשות נהג שכן הן שולטות אוטומטית במהירות ובכיוון שלהן בעזרת חיישני מכ"ם ומערכות ניווט GPS.

סוגי מלגזות

ישנם סוגים רבים ושונים של מלגזות וכל אחת ממלאת צורך אחר:

מלגזה סטנדרטית: המלגזה הסטנדרטית היא סוג המלגזה המקורי והפופולרי ביותר. הוא כולל תורן יחיד, המשמש להגבהה והורדה של המזלגות. ניתן להניע אותו באמצעות סולר או חשמל, בהתאם לצרכיו.

מעלית מטען: מעלית המטען מיועדת למשימות כבדות כגון טעינה ופריקה של מטען מאוניות או קרונות רכבת. לסוג זה של מלגזה יש שני תורנים, שבהם היא משתמשת כדי להעלות ולהוריד את המזלגות.

מלגזת שטח גס: מלגזות שטח קשות מתוכננות לפעול בשטח גס כמו כבישי חצץ, שדות בוציים וכו'. הן כוללות ארבעה גלגלים (שניים מלפנים ושניים מאחור) ויכולות

 

ישנם שני סוגי הפעלה של מלגזות - חשמלי ודיזל. מלגזות חשמליות טובות יותר למקומות סגורים מכיוון שהן אינן מייצרות אדי פליטה, אך הן תלויות באספקת חשמל קבועה. מלגזות המונעות בדיזל, לעומת זאת, אינן זקוקות לאספקת חשמל קבועה, אך אדי הפליטה שלהן עלולים לגרום לאי נוחות בתוך הבית.

מלגזה חשמלית

המלגזה המונעת באמצעות חשמל היא סוג המלגזה הנפוץ ביותר בשימוש כיום וניתן להשתמש בה הן במחסנים והן בחוץ. הוא משתמש במנוע חשמלי לכוח מניע וזקוק למקור חשמל כדי לפעול. כלי רכב אלה משתמשים בעלויות תחזוקה נמוכות ומעט מאוד דלק כדי להעביר חומרים במחסנים. עם זאת, לא ניתן להשתמש בכלי רכב אלה בחוץ בגלל תקנות איכות הסביבה המחייבות את כל המכונות הפועלות בחוץ להחזיק מנועים

מהן מלגזות דיזל

מכונות אלו משמשות לעתים קרובות במקומות שבהם זיהום רעש אינו מהווה בעיה. ניתן להשתמש בהם בבניינים, או באזורים באוויר הפתוח. למלגזות דיזל יש יתרון ביכולת לעבוד כל היום ללא צורך בתדלוק או לטעון מצברים, בניגוד למלגזות חשמליות הדורשות מהנהג לחבר אותן לחשמל כאשר הן זקוקות ליותר כוח.

כמה המלגזה יכולה להרים

המשקל המרבי שהמלגזה יכולה להרים נקבע לפי גודל המטען.

העומסים מחולקים על המזלגות באמצעות מושך, מה שמקל על איזון עומסים על משטחים לא אחידים.

מלגזה היא בדרך כלל פחות מאומצת משיטות הרמה אחרות. זה גם מפחית את הסיכון לפציעה. מלגזות יכולות להתמודד עם עומסים של עד 10-15 טון (תלוי בדגם) ולהזיז אותן עד למרחק של 20 רגל לדקה.

כושר ההרמה של מלגזה נקבע על ידי שני גורמים כלליים: משקל המכולה וגודלו או מידותיו. אם מכולה גדולה מדי או כבדה מדי עבור מלגזה, היא לא יכולה להעביר את המכולה ממקום אחד לאחר.

כיצד שומרים על תחזוקה של מלגזות

מלגזות הן חלק המכונות הנפוץ ביותר במחסנים. הם משמשים להעברת סחורות ממקום אחד לאחר. תחזוקה חיונית לכל מכונות, וגם עם מלגזות אי אפשר להתפשר עליה. אחזקת מלגזה מבטיחה שהיא תמיד תקינה ומפחיתה את הסיכון להשבתה עקב מכונות תקלות.

ישנם שני סוגי תחזוקה שצריך לעשות למלגזות – תחזוקה מונעת ותחזוקה מתקנת. תחזוקה מונעת כוללת בדיקות שוטפות, ניקיון, החלפת שמן, סיבוב צמיגים וכו', בעוד תחזוקה מתקנת כוללת תיקונים כמו תיקון חלקים שבורים או החלפתם לגמרי אם הם מתקלקלים לחלוטין.

כדי לשמור על המלגזות במצב תקין, חשוב לבצע תחזוקה שוטפת במכונה. פעולה זו תגדיל את הפרודוקטיביות ותפחית את זמן ההשבתה.

שלבים לתחזוקת מלגזה:

* בדוק אם יש סימני בלאי, כולל נזילות, חוטים רופפים, מיסבים גרועים וכו'.

* ביצוע בדיקות שוטפות

* שמור את המכונה במקום מאוורר היטב

* יש לשמן באופן קבוע את כל הרכיבים הזקוקים לכך בשמן מלגזה

מלגזה תדרוש תחזוקה תכופה יותר אם נוהגים בה לעתים קרובות יותר, נוסעים מהר יותר או נוסעים לפרקי זמן ארוכים באופן חריג.